har du frågor? kontakta oss

Vårt Team

Nils-Gösta Fransson

VD/Utbildare
0733-61 24 02
nils.fransson@aktivtledarskap.se

Carina Pihlwret

Utbildare
0733-61 24 08
carina.pihlwret@aktivtledarskap.se

Rickard Nilsson

Säljare
0766-29 94 11
rickard.nilsson@aktivtledarskap.se

Annica Arvedsen

Säljare
0733-61 24 09
annica.arvedsen@aktivtledarskap.se

Robert Baqaj

Säljare
0733- 612 401
robert.baqaj@aktivtledarskap.se

Rebecca Fransson

Marknad
0766-34 97 84
rebecca.fransson@aktivtledarskap.se

Amanda Fransson

Koordinator
0766-34 97 92
amanda.fransson@aktivtledarskap.se

Prenumerera på vårt nyhetsbrev

Ta del av det senaste inom ledarskap och företagsutveckling